Anasayfa » Yosun Peeling

Yosun Peeling Nedir?

İçerisinde bulunan gerçek mineralli alg yosunlar sayesinde derin bir işlem olmasına rağmen doğal olması sebebi ile kontrollü bir işlemdir. Cilt yüzeyinde bulunan leke, akne, çukur ya da gözenek gibi problemleri ortadan kaldırmakla beraber cilt altında bulunan akneye ya da lekeye sebep olan etkenleri de baskılamaktadır.

Uygulama sırasında cilt yüzeyi üzerinde açılan mikro delikler sayesinde kullanılan tedavi ürünleri cilt altına kadar inilebilmektedir. İşlem protokolü içerisinde bulunan ürün sıralaması cildi tedavi içeriklerle beraber gençleştirici, leke tedavi edici ya da akne kurutucu içerikler de içermekte ve bu sayede cilt için en uygun sonuçlar alınmaktadır.

Mor boneli güzel kadına kil maskesi yapılıyor

Yosun Peeling ile ilgili ayrıntılı bilgi için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Genç ve güzel kadın cilt bakım işlemi yaptırıyor

İşlem sonrasında kişinin ev devam tedavisi de oldukça önemlidir. Kişi güneş olmasa dahi güneş koruyucu kullanmalı ve cildini uzman tarafından belirlendiği şekilde nemlendirmelidir.

Uygulama sırasında ciltte hafif batma ve yanma hissi oluşabilmektedir. Bu his kişiden kişiye göre değişmekte olup işlem öncesinde cildi uyuşturmak mümkün değildir. Cilt yüzeyinde açılan mikro deliklerinden içeriye işlemesi sebebi ile işlem öncesinde cildi uyuşturmak doğru olmayacaktır.

İşlem sonrasında cilde 1 gün boyunca su değdirilmemeli ve makyaj yapılmamalıdır. İşlem genellikle 3 seans önerilmekte olup seans sayısı ve aralığı kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir. Yaz mevsimine dahi uygulanabilecek kadar güvenli bir uygulama olmasının yanında güneş koruyucu kullanımına dikkat edilmelidir.

Uygulama sonrasında bol su tüketmek, kesinlikle güneşlenmemek ya da solaryuma girmemek gerekmektedir.

Benzer Hizmetlerimiz

Touch görseli
Yüksek basınçla temizleme ve cilde ürün yedirme işlemi yapılıyor

KİMYASAL PEELING

Koyu görünen cilde leke tedavisi yapılıyor

LEKE TEDAVİSİ

Güzel kadın cilt maskesi yaptırıyor

KLASİK CİLT BAKIMI

Leke tedavisi için kullanılan cildi soyma işlemi yapılıyor

PUMPKIN PEELING

Ada Dijital Ajans