Anasayfa » Leke Bakımı

Leke Giderici uygulamalar - Leke Bakımı

Cilt lekeleri, kadın erkek her yaşta insanın karşılaşabileceği, kimi yapısal kimi de dış faktörlerin etkisiyle sonradan oluşan cilt problemidir.

Ameliyat sonrası oluşan izler, fazla güneş ışığına maruz kalınması nedeniyle oluşan güneş lekeleri, scar izleri, yara izleri, sivilce ve akne izleri, hormonel lekelenme, yaşa bağlı oluşan lekelenmeler en sık karşılaşılan cilt lekesi tipleridir.

Cilt lekelerinin giderilmesinde kozmetik bir ürün, ya da bir işlem tek başına yeterli olmayabilir. Bu nedenle cilt yapınız ve lekenin tipine göre birkaç işlemin bir arada yapılması memnun edici sonuçlar vermektedir.

TOUCH Güzellik olarak sahip olduğumuz ileri teknoloji cihazlar ve konusunda uzman ekibimizle tüm cilt lekelerine uygun çözümler sunuyoruz.

Uyguladığımız kombine protokoller ile lekelerinizden siz de kurtulabilirsiniz.

Bunun için uzmanlarımızın öncelikle sizi görmesi, cildinizi analiz etmesi ve size en uygun protokolü sizinle birlikte belirlemesi önem arz etmektedir.

Leke Bakımı ile ilgili ayrıntılı bilgi için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Siz de cilt lekelerinizden şikayetçiyseniz ve bugüne kadar çözüm bulamadıysanız sizi TOUCH Güzellik uzmanları ile tanışmaya davet ediyoruz.

Leke Bakımı Çeşitleri

Yüksek basınçla temizleme ve cilde ürün yedirme işlemi yapılıyor

Kimyasal Peeling

Cildi soymak için kimyasallar kullanılarak uygulanan işlemdir. 3 derinlikte uygulanabilmektedir; yüzeysel, orta ve derim. Cildin leke yoğunluğuna bağlı olarak hangi derinlikte bir uygulama yapılacağına karar verilmelidir. Sonrasında peeling içeriği bu seviyeye uygun şekilde hazırlanır ve uzman uygulamasına başlanır. Tedavi sonrası soyulma oranı uygulama yoğunluğuna göre olacaktır. Güneş koruyucu kullanımı kesinlikle ihmal edilmememi ve soyulan kısımlar el ile çekilmemelidir.

Mor boneli güzel kadına kil maskesi yapılıyor

Yosun Maskesi

Gerçek yosun minerallerinden elde edilerek hazırlanmış özel yosun maskesi ile cilt lekeleri kontrollü bir biçimde giderilmektedir. Yosun içeriğinde bulunan özel peptitler sayesinde cilt iyileştirici etkiye sahiptir. Bunun yanında uygulama prosedürü içerisinde kullanılan temizleme ve nemlendirme işlemleri ile desteklenen bu peeling 3 seans sonrası lekelerde %85 oranda azalma sağlar.

Genç kadın mikro iğneleme ile cilt bakımı yaptırıyor

Altın İğne

İnce çizgiler de kırışıklıklarda da oldukça etkili olan altın iğne işlemi yaptığı soyma işlemi sayesinde lekelerde de oldukça etkilidir. İşlem sırasında cilt altına verilen radyofrekans sayesinde de cilt altı dokular uyarılmakta ve kolajen doku tetiklenmektedir. Bu sayede cilt yüzeyinde bulunan lekeler giderilmekte ve cilt altı dokulara elastikiyet kazandırılmaktadır.

Benzer Hizmetlerimiz

Touch görseli
Yüksek basınçla temizleme ve cilde ürün yedirme işlemi yapılıyor

KİMYASAL PEELING

Güzel kadın cilt maskesi yaptırıyor

KLASİK CİLT BAKIMI

Leke tedavisi için kullanılan cildi soyma işlemi yapılıyor

PUMPKIN PEELING

Mor boneli güzel kadına kil maskesi yapılıyor
Ada Dijital Ajans