Anasayfa » Pumpkin Peeling

Pumpkin Peeling

Pumpkin peeling ‘cindrella bakımı’ olarak da bilinen cilt bakım yöntemlerinden bir tanesidir. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu işlemin ana maddesi olarak gerçek kabak kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra pumpkin peeling içerisinde hücre yenilenmesini destekleyici alfa hidroksi asit bulunmaktadır. Bu içerik sayesinde cilt çok daha gençleşmiş görünmektedir. Doğal içerikli bir ürün olması sayesinde de uygulama sonucu çok net bilinmektedir.

Balkabağı Peelingi uygulamadan önce cildin maskeye mutlaka hazırlanmış olması gerekmektedir. Uzman tarafından cilt tipinize uygun içeriklerle hazırlanacak derin temizlik bakımı sonrası cilt masaj ile yumuşatılır. Sonrasında pumpkin peeling cilde uygulanır ve uzmanın uygun gördüğü süre boyunca bekletilir. Süre bitimi sonrası maske cilt yüzeyinden temizlenir. Cilt yüzeyindeki fark işlem sonrası hemen fark edilmektedir. Peeling işlemleri amaç olarak cildi soymaya yönelik işlemlerdir. Bu nedenle uygulamanın çok ciddi riskleri de bulunmaktadır. Ancak pumpkin peeling işlemi doğal içeriklerden oluşması sebebiyle yan etki riski neredeyse sıfır olan bir işlemdir. Uzman estetisyenin cilt muayenesi sonrası kolaylıkla cilde uygulanabilen bu işlem sayesinde hayal ettiğiniz pürüzsüz ve yenilenmiş cilde sahip olmanız mümkündür.

Olgun ve çizgilenmiş, akneli ve lekeli, kuru ve hassas ciltler için oldukça etkili bir işlemdir. İşlem aralığının bu denli geniş ve konforlu bir işlem olması da uygulama skalasını oldukça genişletmektedir.

Leke tedavisi için kullanılan cildi soyma işlemi yapılıyor

Pumpkin Peeling ile ilgili ayrıntılı bilgi için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Hizmetlerimiz

Touch görseli
Yüksek basınçla temizleme ve cilde ürün yedirme işlemi yapılıyor

KİMYASAL PEELING

Güzel kadın cilt maskesi yaptırıyor

KLASİK CİLT BAKIMI

Leke tedavisi için kullanılan cildi soyma işlemi yapılıyor

PUMPKIN PEELING

Mor boneli güzel kadına kil maskesi yapılıyor
Ada Dijital Ajans